Yurtdışı Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri

Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize Başvurusu

Almanya, Schengen ülkelerinden birisi olduğu için Schengen Vizesi talep etmektedir. Bu vizeden Hususi (Yeşil), Diplomatik (Kırmızı / Siyah) ve Hizmet (Gri) pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 gün muaf tutulabilmektedir. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin Almanya Vize Başvurusu yapması gerekmektedir. Almanya Konsolosluğu, kısa süreli Almanya Vize İşlemlerinde direk başvuru kabul etmediği için yetkili firmalardan yapmanızı talep etmektedir. iData akreditesi olan Başkent Vize, Almanya Vize İşlemlerinizde yetkili firma olarak Almanya Vize Başvuru desteği vermektedir.

Almanya Vize İşlemlerinde Almanya Konsolosluğu tarafından belirlenmiş Almanya Vizesi için Gerekli Evraklar istenmektedir. Ancak belirttiğimiz Almanya Vize türlerine göre ve mesleki duruma göre ekstra evraklarda talep edilmektedir. Acentamız, seyahat amacınıza ve işinize göre evrakların sizin için temin edilmesini sağlamaktadır.

Almanya Vize Başvuru İşlemleri ve Almanya Vize Randevu İşlemleri yapılırken resmi tatillere denk gelmemesi önemlidir. Resmi tatillere dikkat etmemeniz durumunda Almanya Vize İşlemleriniz aksayabilir ve vizeniz geç sonuçlanabilir. Bu durumda seyahat planlarınızın dengesini alt üst edebilmektedir. Sizin için zamanlamanın en mükemmel şekilde ayarlanmasını Başkent Vize olarak sağlamaktayız.

Ankara

Almanya Vize Başvuru İletişim

+90 312 446 20 02

Gaziantep

Almanya Vize Başvuru İletişim

+90 342 250 08 35

İzmir

Almanya Vize Başvuru İletişim

+90 232 232 71 77